Ubrania które wracają – to musi wiedzieć każda modna osoba

Trendy modowe ulegają stałym przeobrażeniom. Normalne jest więc to, że co jakiś czas do łask powracają ubrania, które nosiło się kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt lat temu.

Dobrze byłoby zatem dowiedzieć się, które elementy odzieży stają się znowu modne.

Garsonka i spodnie z szerokimi nogawkami

Garsonki cieszyły się niegdyś sporym zainteresowaniem wśród przedstawicielek płci pięknej. Na długo jednak o nich zapomniano. Tymczasem okazuje się, że znowu powracają do łask! Modne będą przede wszystkim garsonki zestawione z uroczymi, krótkimi spódniczkami. Garsonki wspaniale podkreślają talię, a także dodają wdzięku. Poza tym, są doskonałe na wiele okazji.

Miętowa garsonka doskonale sprawdzi się na biznesowy lunch, a granatowa będzie świetnym wyborem do pracy na co dzień. Oprócz garsonek, modne zaczęły być również spodnie z szerokimi nogawkami. Co je wyróżnia? Przede wszystkim to, że nie podkreślają mankamentów figury. Są także niezwykle wygodne i pasują do wielu różnych stylizacji.

Marynarki i koszule z poduszkami na ramionach

Do łask powracają również koszule oraz marynarki z poduszkami na ramionach. Wiele z nich posiada fason oversize. To sentymentalny powrót do lat 80, idealny dla miłośniczek dawnego stylu. Jeżeli chodzi o koszule z poduszkami, na topie są przede wszystkim te satynowe.

Prezentują się one szykownie i elegancko. Będą pasowały zarówno do jeansów z rozszerzanymi nogawkami, jak i do klasycznej czarnej spódnicy. Wybierając marynarkę bądź koszulę, warto zwracać przede wszystkim uwagę na takie kolory jak trawiasta zieleń, lila czy bordo. Prawdziwym hitem są także elementy garderoby o barwie viva magenta.