Poddaj swoją grzywkę diecie, aby ją wzmocnić.

Żywność wzmacniająca włosy pomoże nam przeciwdziałać uszkodzeniom włosów spowodowanym długotrwałym stosowaniem prostownic i suszarek, które mają tendencję do odwadniania ich. Jesteśmy tym, co jemy, a nasze włosy odzwierciedlają to, co jemy. Czy jesteś gotowa, aby przejść na dietę?

Dieta dla Twoich włosów.

Jeśli zaczynasz zauważać u siebie suche, matowe, łamliwe lub słabe włosy, czas zacząć wprowadzać do swojej diety elementy, które podkreślą naturalne piękno Twojej grzywy. Elementy, których działania możemy być pewni.

Pokarmy wzmacniające włosy, które warto włączyć do swojej diety.

Pokarmy wzmacniające włosy, które należy włączyć do swojej diety są następujące.
1. Woda.
Brak wody sprzyja wypadaniu włosów, dlatego pamiętaj o codziennym, dokładnym nawadnianiu organizmu. Ogólną zasadą jest picie od 8 do 10 szklanek wody dziennie i rozprowadzanie jej w ciągu dnia. Jeśli zaczynasz zauważać, że Twoje włosy są suche, matowe, łamliwe lub słabe, to czas zacząć wprowadzać do swojej diety pokarmy z witaminą A, cytryną, nasionami lub rzodkiewką.
2. Witamina A.
Witamina A to składnik odżywczy, którego Twoje włosy bardzo potrzebują. Można ją znaleźć w takich zdrowych produktach jak dynia, marchew, pomarańcze, mango i brzoskwinie. Te wzmacniające włosy produkty są niezbędne w tego rodzaju diecie.
3. Rzodkiewka.
Okazuje się, że rzodkiewka posiada wszystkie składniki, które sprawią, że Twoje włosy będą budziły zazdrość Roszpunki.
4. Pożegnaj się z kofeiną.
Picie kawy, aby utrzymać nasze zmęczenie w ryzach podczas ciężkich tygodni w pracy, może spowodować wypadanie włosów.
5. Cytryna.
Cytryna i wszystkie tak zwane produkty detoksykacyjne muszą znaleźć się w Twojej diecie jako pokarmy wzmacniające włosy. Bycie dobrym wewnątrz oznacza bycie dobrym na zewnątrz. Cytryna, granat, karczochy i ananas to lekkie i detoksykujące potrawy, idealne do zadbania o siebie tego lata.
6. Nasiona.
Słonecznik, dynia, len lub sezam. Wszystko zmieszane razem lub osobno. Mała garść dziennie sprawi, że Twoje włosy staną się mocniejsze.
7. Orzechy.
Idealne do walki z siwizną i zapobiegają blaknięciu naszych włosów.